logo
  • slajd_5
  • slajd_4
  • slajd_2
  • slajd_1
  • slajd_6
  • slajd_3

Strona internetowa www.zdroweplecy.com ma charakter informacyjno-edukacyjny.

Autorzy strony dołożyli wszelkich starań, aby zamieszczone na niej informacje były kompletne i zgodne ze stanem współczesnej medycyny, nie ponoszą jednak odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku korzystania z treści na niej zawartych.

Korzystanie z treści zawartych w serwisie nie powinno być traktowane jako porada lekarska.

Żadna informacja zamieszczona na www. zdroweplecy.com nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Strona www.zdroweplecy.com podaje linki do innych stron www jedynie w celu informacyjnym. Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za treść lub funkcjonowanie tych stron.

Komunikaty i materiały udostępniane redaktorom strony włączając wszelkie dane, pytania, komentarze lub sugestie nie będą traktowane jako poufne. Autorzy strony nabywają nieodpłatne prawo do powielania, wykorzystania oraz używania i dystrybuowania takich informacji bez żadnych ograniczeń.

Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów dostępnych na stronie, w tym drukowanie lub kopiowanie, może odbywać się jedynie i wyłącznie dla użytku prywatnego. Prawa autorskie do materiałów zawartych w niniejszym serwisie przysługują firmie Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o., która jest właścicielem serwisu.

 


pasek stopka
logo .: copyright © 2012 - wszelkie prawa zastrzeżone :.
kontakt    nota prawna

NajKom
  logologo